מערכת חדשה

בעמוד זה נעשה לכם היכרות קצרה עם המערכת החדשה שלנו ואופן השימוש בה.

שלב ראשון: התחברות

על מנת להתחבר למערכת עליכם להיכנס לכאן ואז להכניס את פרטי ההתחברות שלכם: פלאפון וסיסמה.

במידה ואין לכם פרטי התחברות עדיין ויש לכם יתרה אצלנו – לחצו על שכחתי סיסמה הכניסו את המייל ומס’ הפלאפון איתם אתם רשומים אצלנו וישלח אליכם איפוס סיסמה במייל.

במידה ואתם לקוחות חדשים נא להיכנס לכאן או ללחוץ על הכפתור לקוחות חדשים

שלב שני: היכרות עם האזור האישי

כך נראה האזור האישי שלכם. שימו לב לכפתור שרשום עליו את שם הסניף לפני כל כניסה לשיזוף נוודא שאנחנו נמצאים על הסניף הנכון.

יש המון אופציות שלא נפרט עליהם כעת, אנחנו נדבר רק על הדברים העיקריים: כניסה לשיזוף והפעלת המכונה.

שלב שלישי: כניסה לשיזוף והפעלת מכונה

במסך הראשי של האזור האישי יש אייקון גדול עם הכותרת כניסה לשיזוף כאשר נלחץ עליו ייפתח לנו חלון קטן -בחלון הזה אנו נראה את שם הסניף אליו אנחנו הולכים להיכנס כאשר נלחץ על פתיחה זה יסמן שהגענו לשיזוף וישלח פקודה לדלת להיפתח, נא להיות ערניים ליד הדלת ולא להתנפל עליה בבקשה.

ישנה עוד אפשרות כניסה לשיזוף ללא פתיחת דלת, אם הגעתם כמה אנשים ואחד ממכם כבר פתח את הדלת אין טעם לפתוח שוב, פשוט לעשות כניסה ללא פתיחת דלת וזה יעביר אתכם לשלב הבא

בשלב הבא אנו נבחר את מספר החדר אליו אנו רוצים להיכנס

מספר החדרים רשום על הדלתות בכל החדרים, נא לוודא שאתם נמצאים בחדר הנכון! לפני שבוחרים חדר.

השלב האחרון, בחירת זמן השיזוף והפעלת המכונה. פשוט בוחרים את מס’ הדקות שאתם רוצים לשהות בשיזוף ואז לוחצים הפעל חשוב לציין ולהדגיש כאשר נלחץ על הפעל המכונה תתחיל לעבוד באופן מיידי ולספור את הדקות שבחרתם. לכן חשוב ללחוץ על ההפעלה רק כאשר אנחנו מוכנים ומאורגנים לכניסה למכונה. ברגע שלחצנו על הפעלה אי אפשר לבטל ואי אפשר לחזור אחורה. ההפעלה היא פעם אחת בלבד בכל כניסה, אז נא לחשב את הזמנים שלכם באופן מדוייק.

יכולים לקרות מצבים שאתם מנסים להפעיל את המכונה כאשר היא מתקררת\באמצע שיזוף – אתם תקבלו שגיאה. נא להמתין בסבלנות שהמכונה תסיים את הפעולה שלה ורק לאחר מכן להפעיל.

אם יצאתם מהעמוד של הפעלת מכונה ועדיין לא הפעלתם, תוכלו תמיד לחזור באמצעות לחיצה על כניסה לשיזוף וזה יקח אתכם ישירות לשלב של בחירת מכונה, דקות והפעלה.

גלילה לראש העמוד
כניסה לחשבון